Dlaczego warto wybrać metodę Colina Rose?

14 November 2018
Najlepsza Metoda Nauki Angielskiego - Szkoła Językowa Masterschool

najlepsza metoda nauki angielskiegoJak się uczyć angielskiego, żeby widzieć szybkie efekty, a nie zwariować od wkuwania słówek? Uniwersalna, najlepsza metoda nauki angielskiego właściwie nie istnieje. Nauka angielskiego powinna być dostosowana do indywidualnych potrzeb każdej osoby. Więc jak się uczyć angielskiego skutecznie? Podstawowa zasada jest taka, żeby nauka odbywała się luźno, ale systematycznie, zawierając powtórki, ale nie nudząc. A najlepiej jakby angażowała przy tym jak najwięcej zmysłów – wtedy zapamiętywanie przebiega najszybciej.

Metoda Colina Rose

Metoda Colina Rose i każdy kurs angielskiego opracowany za jej pomocą, spełnia te warunki. Jest to możliwie najlepsza metoda nauki angielskiego, ponieważ oparta jest na najnowszych badaniach dotyczących pracy mózgu i mechaniki zapamiętywania. Metoda Colina Rose opiera się na założeniu, że każdy jest inny, każdy więc powinien uczyć się w inny sposób – tańcząc, śpiewając, czytając, odgrywając scenki, oglądając filmy… Kurs angielskiego, który wykorzystuje takie techniki nauki praktycznie całkowicie wyklucza nudę i sprawia, że nauka angielskiego staje się zabawą, do której chętnie wracamy. To ważne, bo podczas nauki języków częste powtarzanie jest niezwykle istotne, jeśli chcemy uzyskać szybkie i długotrwałe efekty.

Najlepsza metoda nauki angielskiego

Najlepsza metoda nauki angielskiego to taka, która sprawia, że chcemy wracać do języka z własnej woli, nie z przymusu ani z poczucia obowiązku. Kiedy mózg jest zrelaksowany i nie działa pod presją najlepiej przyswaja nowe informacje. Jeśli więc chcemy szybko nauczyć się języka obcego, należy znaleźć kurs angielskiego, który będzie motywował, nie zniechęcał, i zaciekawi angielskim najlepiej na całe życie. Można powiedzieć, że najlepsza metoda nauki angielskiego będzie inna dla każdej osoby, ale podobna w skutkach: zarazi pasją do języków i do samodzielnej nauki.

najlepsza metoda nauki angielskiego