Szybki Angielski

Najczęściej wybierany superszybki kurs Szybki Angielski 1.0 od podstaw.

Swobodna komunikacja w mowie i piśmie w 6 miesięcy (program 0 do B1).

Szybki angielski
Wytarczy 6 miesięcy

Jak szybko nauczyć się języka angielskiego!

odtwórzObejrzyj

o metodzie colina rose

Najważniejsze fakty:
 • Jedna godzinna sesja "na żywo" z trenerem językowym w tygodniu w małej grupie 2-3 osobowej lub zajęcia indywidualne. Większość nauki odbywa się na platformie szybki angielski, sam ustalasz gdzie i kiedy.
 • Bardzo wysoka skuteczność, niezależnie od wieku, sprawdzona na grupie już ponad 10 000 osób w Polsce.
 • Wystarczy 6 miesięcy, aby mówić po angielsku. Czy wiesz, jak to może odmienić Twoje życie?
 • Metodę cenią sobie szczególnie osoby, które są zniechęcone małymi efektami dotychczasowej tradycyjnej nauki lub uważają, że nie mają żadnych zdolności językowych.
Najważniejsze cechy:
 • Metoda łączona („blended learning”) – praca z komputerem (specjalny portal e-learningowy) oraz ściśle zintegrowane z nią zajęcia w małych grupach z trenerem językowym.
 • Bezstresowość – uczestnicy określają zajęcia jako „najbardziej bezstresowe”, jakie spotkali.
 • Tylko godzina tygodniowo w grupie.
 • Rekordowo szybkie rezultaty – poziom B1 w ciągu 6 miesięcy zamiast 3-5 lat.
 • Bezprecedensowa skuteczność – poniżej 3% rezygnacji wobec 75% przy innych metodach i kursach językowych. Z uwagi na zastosowaną technologię i metodologię, wielokrotnie taniej niż metody tradycyjne.
colin rose
Colin Rose

Twórca metody umożliwiającej naukę języka angielskiego w 6 miesięcy. Z wykształcenia psycholog, wybitny publicysta, trener, wykładowca, konsultant ogólnokrajowych systemów szkolnictwa oraz doradca brytyjskiego ministra edukacji. Jego program stosuje dziś 45% brytyjskich szkół, jak również wiele wpływowych korporacji. Colin Rose człowiek z pasją, który wykorzystuje swoją uniwersytecką wiedzę w praktyce i pomaga ludziom z różnych środowisk sprawniej przyswajać umiejętności językowe.

Krzysztof Litwiński

Były tłumacz prezydenta USA! Jego obszerna wiedza i zdobyte doświadczenie umożliwiły stworzenie Instytutu Colina Rose. Pracował jako tłumacz prezydenta USA George’a Busha seniora, sekretarza generalnego NATO, brytyjskiej premier M. Thatcher, jak również brytyjskiej królowej. Z wykształcenia anglista, trener rozwoju osobistego, life coach, mówca motywacyjny, trener rozwoju osobistego i maratończyk. Jego ogromne ambicje sprawiły, że został założycielem i wieloletnim partnerem Brian Tracy International w Polsce. Motywacja i chęć ciągłego rozwoju spowodowały, że Litwiński został absolwentem Experts Academy Brendona Burcharda.

Krzysztof Litwiński
 • 94% naszych klientów poleca nas bliskim i znajomym. Nigdy wcześniej nie osiągnęli takich postępów. W dodatku tak szybko.
 • Prawie nikt nie rezygnuje (< 3%), podczas gdy w branży normą jest 75-80% rezygnacji.
 • Opanowanie języka metodą Colina Rose jest kilkakrotnie tańsze niż przy wieloletnich kursach tradycyjnych.
 • Lubisz uczyć się nowych rzeczy, rozwój jest częścią twojego życia.
 • Nauka jest szybka, bezstresowa i przychodzi z łatwością – tak w naturalny sposób mózg przyswaja informacje.

Brian Tracy o metodzie Colina Rose

“Jeśli myślisz o nauczeniu się nowego języka i ogromnym zwiększeniu zdolności do uczenia się nowych rzeczy, sięgnij po metodę Colina Rose – Przyspieszone Uczenie się. To zmieni Twoje życie. Techniki Przyspieszonego Uczenia się, opracowane przez Colina Rose, pozwalają nauczyć się języków łatwiej i szybciej niż kiedykolwiek dotąd. Stosując te techniki, można nauczyć się, jak kształcić i zmienić Twój umysł dosłownie w gąbkę, wchłaniającą nowe koncepcje, idee, języki i umiejętności. W moim życiu koncepcje Colina Rose odegrały ogromną rolę. Stosuję je na co dzień. Wypróbowałem wszystkie jego programy, wykorzystałem je też w moich własnych. Tysiące moich klientów powtarzają, że odmieniły ich życie.”

Brian Tracy Brian Tracy
Kanadyjski pisarz i twórca e-booków z dziedziny rozwoju osobistego i psychologii sukcesu zaliczany do najlepszych mówców zawodowych na świecie.
opinie naszych uczniów
Zapisz się na bezpłatną prezentację metody

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Edyta Łukiewicz prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Masterschool Nauka Języków Obcych, Tłumaczenia Edyta Łukiewicz z siedzibą przy ul. Rejtana 53A w Rzeszowie. www.masterschool.pl, email: info@masterschool.pl. Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z bazy danych.Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne