Szybki Angielski

Najczęściej wybierany superszybki kurs Szybki Angielski 1.0 od podstaw.

Swobodna komunikacja w mowie i piśmie w 6 miesięcy (program 0 do B1).

Szybki angielski
Wytarczy 6 miesięcy

o metodzie colina rose

Najważniejsze fakty:
 • Jedna godzinna sesja "na żywo" z trenerem językowym w tygodniu w małej grupie (4-6). Większość nauki odbywa się na platformie szybki angielski, sam ustalasz gdzie i kiedy.
 • Bardzo wysoka skuteczność, niezależnie od wieku, sprawdzona na grupie już ponad 9000 osób w Polsce.
 • Wystarczy 6 miesięcy, aby mówić po angielsku. Czy wiesz, jak to może odmienić Twoje życie?
 • Metodę cenią sobie szczególnie osoby, które są zniechęcone małymi efektami dotychczasowej tradycyjnej nauki lub uważają, że nie mają żadnych zdolności językowych.
Najważniejsze cechy:
 • Metoda łączona („blended learning”) – praca z komputerem (specjalny portal e-learningowy) oraz ściśle zintegrowane z nią zajęcia w małych grupach z trenerem językowym.
 • Bezstresowość – uczestnicy określają zajęcia jako „najbardziej bezstresowe”, jakie spotkali.
 • Tylko godzina tygodniowo w grupie.
 • Rekordowo szybkie rezultaty – poziom B1 w ciągu 6 miesięcy zamiast 3-5 lat.
 • Bezprecedensowa skuteczność – poniżej 3% rezygnacji wobec 75% przy innych metodach i kursach językowych. Z uwagi na zastosowaną technologię i metodologię, wielokrotnie taniej niż metody tradycyjne.
colin rose
Colin Rose

Twórca metody umożliwiającej naukę języka angielskiego w 6 miesięcy. Z wykształcenia psycholog, wybitny publicysta, trener, wykładowca, konsultant ogólnokrajowych systemów szkolnictwa oraz doradca brytyjskiego ministra edukacji. Jego program stosuje dziś 45% brytyjskich szkół, jak również wiele wpływowych korporacji. Colin Rose człowiek z pasją, który wykorzystuje swoją uniwersytecką wiedzę w praktyce i pomaga ludziom z różnych środowisk sprawniej przyswajać umiejętności językowe.

Krzysztof Litwiński

Były tłumacz prezydenta USA! Jego obszerna wiedza i zdobyte doświadczenie umożliwiły stworzenie Instytutu Colina Rose. Pracował jako tłumacz prezydenta USA George’a Busha seniora, sekretarza generalnego NATO, brytyjskiej premier M. Thatcher, jak również brytyjskiej królowej. Z wykształcenia anglista, trener rozwoju osobistego, life coach, mówca motywacyjny, trener rozwoju osobistego i maratończyk. Jego ogromne ambicje sprawiły, że został założycielem i wieloletnim partnerem Brian Tracy International w Polsce. Motywacja i chęć ciągłego rozwoju spowodowały, że Litwiński został absolwentem Experts Academy Brendona Burcharda.

Krzysztof Litwiński
 • 94% naszych klientów poleca nas bliskim i znajomym. Nigdy wcześniej nie osiągnęli takich postępów. W dodatku tak szybko.
 • Prawie nikt nie rezygnuje (< 3%), podczas gdy w branży normą jest 75-80% rezygnacji.
 • Opanowanie języka metodą Colina Rose jest kilkakrotnie tańsze niż przy wieloletnich kursach tradycyjnych.
 • Lubisz uczyć się nowych rzeczy, rozwój jest częścią twojego życia.
 • Nauka jest szybka, bezstresowa i przychodzi z łatwością – tak w naturalny sposób mózg przyswaja informacje.

Brian Tracy o metodzie Colina Rose

“Jeśli myślisz o nauczeniu się nowego języka i ogromnym zwiększeniu zdolności do uczenia się nowych rzeczy, sięgnij po metodę Colina Rose – Przyspieszone Uczenie się. To zmieni Twoje życie. Techniki Przyspieszonego Uczenia się, opracowane przez Colina Rose, pozwalają nauczyć się języków łatwiej i szybciej niż kiedykolwiek dotąd. Stosując te techniki, można nauczyć się, jak kształcić i zmienić Twój umysł dosłownie w gąbkę, wchłaniającą nowe koncepcje, idee, języki i umiejętności. W moim życiu koncepcje Colina Rose odegrały ogromną rolę. Stosuję je na co dzień. Wypróbowałem wszystkie jego programy, wykorzystałem je też w moich własnych. Tysiące moich klientów powtarzają, że odmieniły ich życie.”

Brian Tracy Brian Tracy
Kanadyjski pisarz i twórca e-booków z dziedziny rozwoju osobistego i psychologii sukcesu zaliczany do najlepszych mówców zawodowych na świecie.