Patrycja Bartosiewicz-Kopeć

angielski biznesowy

Dlaczego zostałam anglistką?

Angielski jest jedną z moich pasji. Uwielbiam się nim posługiwać, zgłębiać jego tajniki pod kątem językoznawstwa, doszukiwać się etymologii słów, uczyć się nowych słów i pogłębiać swoją wiedzę językową – czyli być częścią niekończącego się procesu gdyż język jest żywym tworem, który ciągle się zmienia.

Jakie grupy uczę?

Uczę dzieci, młodzież i dorosłych – na wszystkich etapach edukacji oraz w okresie gdy edukacja jest już jedynie przyjemnością a nie koniecznością ;)

Co mi sprawia największą satysfakcję w uczeniu angielskiego?

W nauczaniu odczuwam satysfakcję gdy mogę obserwować postępy moich uczniów. Gdy widzę jak się otwierają i porównuję sobie jacy byli i co mówili na początku nauki ze mną i na koniec i mogę im samym uzmysłowić jak dużo osiągnęli. Często moi uczniowie gdy mnie poznają mówią, że nie są w stanie nauczyć się angielskiego, że to nie dla nich, że się nie da, a potem nagle całkowicie zapominają, że kiedykolwiek tak mówili, zdają maturę podstawową i rozszerzoną z języka angielskiego, odnoszą sukcesy na polu zawodowym, z łatwością komunikują się w tym niegdyś dla nich, jak to mówili niedostępnym języku.

Co mnie inspiruje?

Świat :)