Oferta

Angielski dla maturzystów

Matura to jeden z ważniejszych egzaminów w życiu. By nie tracić czasu i mieć poczucie dobrego przygotowania warto zapisać się na kurs przygotowawczy. Zapisując się na taki kurs, masz pewność, że na zajęciach powtórzysz cały materiał z zakresu szkoły średniej i zdobędziesz umiejętności przydatne na egzaminie. To zwiększy Twoje szanse na studiowanie na wymarzonej uczeni.
Rakieta
Ikona
Doświadczona kadra
Kompetentna kadra to podstawa w zdobyciu pożądanej wiedzy i osiągnięciu wymarzonych wyników. Naszym kursantom zapewniamy zespół doświadczonych pedagogów, dzięki którym poznają techniki pozwalające na doskonałe przygotowanie się do egzaminów i osiągnięcie pozytywnych wyników.
Ikona
dwie matury próbne
Podczas kursu organizowane są dwie matury próbne. Te egzaminy mają na celu sprawdzenie wiedzy w praktyce. Uświadomisz sobie, co umiesz, a co jeszcze musisz powtórzyć, by poczuć się pewnie podczas prawdziwej matury.
Ikona
mistrzowskie przygotowanie
Podczas zajęć zostaje gruntownie powtórzony i utrwalony materiał szkoły średniej: słownictwo, gramatyka, funkcje językowe, w oparciu o program MENiS i wymagania CKE. Podczas zajęć przećwiczone zostaną przykładowe arkusze egzaminacyjne i zadania egzaminu ustnego. Dzięki temu podczas prawdziwego egzaminu poczujesz się pewniej i nic Cię nie zaskoczy.
Maturzyści

Organizacja zajęć:

Zajęcia organizowane są raz w tygodniu, w soboty, w godz. 9.00-12.30 (4h lekcyjne). Cały kurs obejmuje 100 godzin lekcyjnych.

Zapisz się już teraz!

Zadzwoń 512 296 455